Yeni Iphone SE 2 Modelinde Kulaklık Jak Girişi Bulunmayacak

Yeni Iphone SE 2 Modelinde Kulaklık Jak Girişi Bulunmayacak

iphone-se-2-jak-girisi-olmayacak

iphone-se-2-jak-girisi-olmayacak

Apple’ın Iphone X’i çok büyük bulanlar için geliştirdiği düşünülen yeni iphone SE 2, önümüzdeki günlerde yapılacak olan WWDC etkinliğinde tanıtılacak. Bu telefonun özellikleri ile ilgili olarak yeni bilgilerde gelmeye başlamış durumda. Bu bilgilerden en dikkat çekeni de telefonun bir kulaklık jak girişini bulundurmayacak olması. Çoğu iphone kullanıcısının, sevmeyeceği bu özellik için alınan bu karar, airpods kullanımının yaygınlaştırılması amacını taşımakta.

Yeni Iphone SE 2 de Airpods Kullanımını Gerektirecek

Firmanın, aldığı bu kararla bundan sonra gelecek olan bütün iphone modellerinde kulaklık jak girişlerini kaldıracağına da kesin gözüyle bakılıyor. Apple yaptığı bu hamle ile önümüzdeki günlerde tanıtılacak olan yeni iphone SE 2 modelinin en ucuz iphone modeli olmasını da isterken, airpods satışlarından gelecek kaynağı da arttırma eğilimi içerisine girmişe benziyor.

Airpods satışlarında yeterli seviyeyi yakalayamayan Apple’ın, bu hamlesi ile ileri ki günlerde doğru bir adım atıp atmadığını da görmek mümkün hale gelecektir. Özellikle bu jak girişi sorunu sebebi ile bir çok kullanıcı diğer markalara kayma eğilimi göstermekte. Bu sebeple, Apple ileride çıkaracağı iphone modellerinde tekrar jak girişini kullanabilir.

Yeni Iphone SE 2 Suya Dayanıklı Mı Olacak?

Yeni iphone SE 2 modelinde jak girişinin olmaması, bu modelin suya dayanıklı olarak mı üretildiği sorusunu akıllara getiriyor. Bu konuda bir kesinlik bulunmasa da, en büyük emarenin jak girişinin olmayacak olması gösteriliyor. Iphone modelleri için yeni bir haber olarak görülse de bu konuda Apple’ın bir adım atmaması beklenemezdi. Bundan sonraki iphone modellerinin bu şekilde suya dayanıklılığının arttırılarak üretileceği tahmin edilmektedir.

Yeni Iphone SE 2 İçin Kaliteli Teknik Servis Hizmeti

Firmamız, komedya bilişim apple ile kurduğu 1992 yılından beri geçerli olan anlaşmasına uyarak, önümüzdeki aylarda tanıtılacak bu yeni iphone modelinin de teknik servis hizmetini vermeye başlayacaktır. Sizlere en uygun fiyatla orijinal parça değişim garantisini sunan firmamız, bu konudaki gelişimini ileri bir boyuta taşımış durumda. Sizler de firmamızın Apple Teknik Servis hizmeti ile ilgili başvuruda bulunmak ve ayrıntılı bilgi sahibi olmak için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.