Turkcell Superonline Metro Ethernet

Turkcell Superonline Metro Ethernet

turkcell-superonline-fiber

turkcell-superonline-fiber

Teknoloji geliştikçe kurumsallaşan firmaların da bu gelişmenin içinde aktif olarak rol almak istediği bir dünyada yaşıyoruz. Firmaların birbirleri arasındaki rekabet birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Her firma en iyisi olmak için çeşitli yatırımlar ve seçimler yapmaktadır. Şüphesiz geri dönüşümü en büyük kararlardan biri de doğru internet sağlayıcıyı seçmek ve internet hizmetinden etkin, profesyonel şekilde yararlanmaktır. Turkcell Superonline Metro Ethernet bağlantı ile siz de en profesyonel ve en etkili şekilde internetten yararlanabileceksiniz.

Komedya Bilişim, Turkcell Superonline Metro Ethernet internete geçmek isteyen müşterilerine birçok konuda hizmet vermektedir.

Bunlar sırasıyla; telefon hizmetleri, genişbant internet hizmetleri, sanal ağ (VPN), veri merkezi hizmetleri, Turkcell AkıllıBulut hizmetleridir. Komedya Bilişim desteği ve Turkcell Superonline Metro Ethernet kalitesiyle rakiplerinizden öne çıkacak ve işlerinizi yönetmenin rahatlığını yaşayacaksınız.

Birçok internet servis sağlayıcısı bulunmaktadır. Her birinin hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, uyguladığı politikalar vb. farklı olabilir. Servis sağlayıcıları arasında en büyük kurumlardan biri de Turkcell Superonline’dır. Turkcell Superonline Metro Ethernet sahip olduğu vizyon ile kısa zamanda büyük işler başarmıştır. Kendi altyapısını kurarak Metro Ethernet ağ yatırımlarını sürekli genişletmiş, 1000 Mbps’e varan hızlarda internet erişimini sağlamıştır. Dünya Metro Ethernet sektöründe de vizyonu ve büyüme payıyla kendini belli etmiş, en fazla abone alan kurumlardan biri haline gelmiştir.

Metro Ethernet İnternet Nedir?

İnternet sağlayıcı olarak bilinen en temel hat ADSL’dir. ADSL bağlantı modelinde bakır kablolar tercih edilir. Bir kabloda mesafe ne kadar uzunsa, kablonun direncinden dolayı kayıplar da o kadar fazladır. ADSL aboneleri santrali olan uzaklığı nispetinde daha düşük internet hızına sahiptirler. Metro Ethernet optik altyapı bağlantısında ise bakır kablolar değil, cam veya plastik gibi malzemeden imal edilmiş özel kablolar kullanılır. Eğer kabloda ezilme, bükülme gibi bir hasar yoksa kayıplar yok denecek kadar azdır. Dolayısıyla internet hızınızda da kayıp yaşanmamaktır. Metro Ethernet optik kablolarda aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi ışık kullanılmaktadır. Işık özel cam veya plastikten yapılmış kablonun içinde anında diğer tarafa aktarılmaktadır.

turkcell superonline fiber

Turkcell Superonline Metro Ethernet “ışık hızında verdiği internet hizmeti” ile abonelerinin memnuniyetini toplamıştır. Yurtdışında da bu yatırım başarasıyla adından söz ettirmiş, büyük başarı sağlamıştır. Birçok kişi “Metro Ethernete nasıl geçilir?” sorusunu sormaktadır. Siz de Turkcell Superonline Metro Ethernet hizmeti ile tanışmak istiyorsanız Komedya Bilişim’i arayabilir, nasıl başvurmanız gerektiği konusunda gerekli bilgileri alabilirsiniz. Komedya Bilişim Metro Ethernet hizmetinden sorunsuz ve en kısa zamanda yararlanmanız için tecrübeli ekibiyle size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Tıklayın Arayın +90 212 274 74 95

Radyolink

Radyolink hizmeti Metro Ethernet altyapısının bulunmadığı bölgelerde uygulanan bir hizmetttir.
Bu hizmet kısaca iki uçlu uydu bağlantısı ile dışarıya kapalı alıcı ve verici arasında veri transferi sağlanması hizmetidir. Bu hizmette metro ethernet ile çok yakın kalite sağlanmakta ve müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutulmaktadır.
Radyolink hakkında detaylı bilgi almak için ilgili yazımızı okuyabilirsiniz: Radyolink