Teknik Servis

Hayatımızın her alanında yer edinmiş olan teknolojik aletler için teknik servis hizmeti ihtiyacı kaçınılmaz olmaktadır. Kimi zaman kullanıcı kaynaklı, kimi zaman da cihazın kendisinden kaynakları çeşitli problemlerle karşılaşılmaktadır. Bozulan her teknolojik alet yaşamımızda bir boşluğa neden olduğundan en hızlı şekilde onarılması kullanıcılar tarafından talep edilmektedir.

Komedya Bilişim olarak müşterilerimizin isteklerini en iyi şekilde karşılamaya çalışıyor, istediğiniz hizmet kalitesi için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Teknik servis hizmeti vermiş olduğumuz ürün gruplarını sürekli genişletiyor ve kalitenin düşmemesi için teknolojiyi yakından takip ediyoruz.

İstanbul’un merkezi yerlerinden olan Şişli/Mecidiyeköy’de bulunan teknik servis ekimize konum olarak en hızlı ve sorunsuz şekilde ulaşımı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda telefon numaralarımızdan da bize anında ulaşabilirsiniz.

Mail:
info@komedya.com.tr

Tıklayın Arayın

Tel: +90 212 274 74 95

Adres:
Kuştepe Mah. İnönü Cad. 
Tomurcuk Sokak. Abide B2 Sitesi, Kat:4, D:38,
Şişli, İstanbul

 

Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti

Bilgisayarların birçok donanımsal parçası bulunmakta olup bu parçalar çeşitli sebeplerden ötürü sorunlar çıkarabilmektedir. Aynı zamanda yazılımsal olarak da meydana gelen hatalar bilgisayarın tamir ihtiyacını kaçınılmaz kılabilmektedir. Tüm bilgisayar markalarında vermiş olduğumuz teknik servis hizmetimiz müşteri memnuniyeti garantilidir. Uygun fiyat, hızlı ve kaliteli hizmetimiz sayesinden Macbook, Asus, Samsung, Toshiba, Dell vb. gibi tüm bilgisayar markalarında donanımlı teknik servis hizmeti vermekteyiz. Macbook teknik servis hizmetimiz yanında diğer Apple ürünlerinin de onarım ve bakımını gerçekleştirmekteyiz.

Telefon Teknik Servis Hizmeti

Olmazsa olmazlardan olan telefonlarımız akan hayatla bağlantımızı sağlayan en önemli teknolojik cihazlardandır. Sürekli geliştirilen modeller telefonlarımızı sürekli yenileme isteği oluşturmaktadır. Aynı zamanda sürekli gelişen modeller sürekli kendini geliştiren bir telefon teknik servis hizmeti ihtiyacını da meydana getirmektedir. Komedya Bilişim, sürekli yenilenen telefon modellerine ekip olarak kendini geliştirmekte ve müşterilerine her marka telefon teknik servis ihtiyacını karşılamaktadır.

Tüm telefon ve bilgisayar modellerinde kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Komedya Bilişim’e sormak istediğiniz her konuda danışabilir ve teknolojik cihazlarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.