Superonline Hizmetlerimiz Nelerdir?

Superonline Hizmetlerimiz Nelerdir?

superonline-urunler

superonline-urunler

Firmamız tarafından size sunulan Turkcell Süper online hizmeti ile bulut bilişime, bir noktadan diğerine erişim hizmetlerine, geniş-bant internet hizmetine, ekonomik ve alternatif ses hizmetlerine, veri merkezine, güvenlik hizmetlerine, uluslararası kiralık veri hattına, yurtdışı bağlantılı geniş internet erişimine sahip olabilirsiniz. Süper online ile Türkiye’nin her yerinde birçok avantaja sahip olabileceğiniz gibi 70’in üzerinde uluslararası operatörle bağlantı kurabilirsiniz.

Metro Ethernet Hizmetlerimiz Nelerdir?

Firmamızın sunmuş olduğu Metro Ethernet hizmeti ile özellikle yerel iş ağlarını ve bireysel kullanıcı ağlarını geniş bir alan ağına veya internete bağlamak mümkün olmaktadır. Büyük şirketler, akademik kurumlar, devlet kurumları, ofisler ve evlerde daha kaliteli ve hızlı şekilde internete bağlamak için Metro Ethernet’i kullanabilirsiniz. Protokol dönüşümlerine ihtiyaç duymadan sunulan bu hizmet sayesinde, simetrik iletim yapısına sahip olarak internete yüksek hızlarda bağlanabilirsiniz! Metro Ethernet ile paket dönüşümüne ihtiyaç duymadığı için maliyet tasarrufu sağlarsınız.

IP VPN hizmetleriyle uyumlu altyapı sağlar. Paylaşımsız bir hat üzerinden size özel internete sahip olabilirsiniz. Esnek bant genişliğine sahip olduğu için ihtiyacınıza göre belirlenen bant genişliğine artırım yapabilirsiniz. Kota ve limit olmadan sınırsız data kullanım imkanı ile işiniz aralıksız ve sekteye uğramadan devam eder.

Normal internet paketlerinde olduğu gibi kota aşımından kaynaklanan beklenmedik ücret farklarıyla da karşılaşmazsınız. 5 Mbit/sn ile 50 Gbit/sn arasında değişen kesintisiz hız avantajı sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamadan rahatlıkla internet kullanabilirsiniz. Metro Ethernet fiber optik kablo ile kurulduğu için klasik bakır kablolarda karşılaşılan bakım ve onarımın zorluğunu yaşatmaz. Ayrıca mesafe kısıtlılığı gibi dezavantajları yoktur.

Radyolink Hizmetlerimiz Nelerdir?

Komedya Bilişim olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ediyor ve onların ihtiyaçlarına en uygun çözümü sağlayacak bilişim ürününü sağlıyoruz. Komedya Bilişim, Radyolink hizmeti ile özellikle iletişimin zor olduğu iki nokta arasında, elektromanyetik dalgalarla iletişim kurmayı sağlar. Radyolink, güçlü veri iletim avantajına sahiptir. Bu sayede en zor arazi koşullarında bile internetten başarı ile yararlanmanıza olanak verir. Radyolink iletim dalgaları, istenilen yönde doğrusal dalgalar halinde ilerler ve bu koridoru izleyerek hedefine ulaşır.

Günümüzde Radyolink teknolojisinin yerli olarak üretmeye başlamasıyla ismi daha çok duyulmuştur. Firmamız sizin ihtiyaç duyduğunuz internet altyapısını tespit etmekte ve size en uygun Radyolink kurulumunu gerçekleştirmektedir. Bu sayede Radyolink hava durumu, arazi koşulları, mevsimsel özellikler gibi birçok olumsuz durumun internete erişiminize engel olmasını önler. İki Radyolink istasyonu arasındaki mesafeyi ayarlarken 25 yılı aşkın tecrübemiz ile yanınızdayız.