Firewall Çözümleri

firewall cozumleri

Firewall Çözümleri

Kurumsal Network ağınızın en temel koruyucusu sanal güvenik duvarınız firewall adı ile

bilinen cihazdır. Sadece donanım olarak değil yazılım olarak ta satışa sunulmaktadır. Günümüzde daha geniş kapsamlı kullanımları nedeniyle UTM (Bütünleşik Tehdit Yönetim) cihazı olarak isimlendirilir. Bu tanımın içerdiği servisler virüs koruma, spam Koruma ve tehdit önlemedir.

UTM Cihazları kullanılarak network trafiği izlenebilir ve analiz edilebilir. Ziyaret edilen internet siteleri kurumsal politikalara göre filtrelenir. İstenmeyen içerikler engellenebilir. Network uzmanlarının güvenlik analizlerini yapması ve olası bir tehditten haberdar olması kayıtlar sunar.

Firewall veya UTM cihazlarının diğer bir görevi ise Kullanıcıların yetkilendirildiği kadar erişimine izin vermektir. UTM cihazları ile misafirlerinizin internet erişimini şirkte kurumsal hattınızdan sanal olarak izole edebilir ve kurumsal hattınızı kullanarak yaptıkları internet aktivitelerini kayıt altına alabilirsiniz.

Yeni nesil UTM cihazları bulundurdukları akıllı algoritmalar ile olası tehditleri yazılımsal olarak anlayabilir ve önleyebilir.

Şirketiniz için kritik öneme sahip UTM cihazlarının seçimini yapmak uzman desteği isteyen bir işlemdir. Komedya bilişim uzun yıllar sektör tecrübesinin verdiği birikim ile kurumunuzun ihtiyacı olan en iyi Firewall Cihazını seçimi ve kurulumda destek olur.

Mail:
info@komedya.com.tr

Tıklayın Arayın

Tel: +90 212 274 74 95

Adres:
Kuştepe Mah. İnönü Cad. 
Tomurcuk Sokak. Abide B2 Sitesi, Kat:4, D:38,
Şişli, İstanbul