Şişli Apple Teknik Servis

Şişli Apple Teknik Servis

Apple Teknik Servis Şişli

Apple dünya çapında teknoloji ürünleri konusunda prestijli bir şirket olarak daima en yeni gelişmelere imza atmayı başarabilmiş bir sektördür. Bu özelliği bakımından da o alanının lider firması olmaya her zamanki gibi devam etmektedir. Türkiye’de de teknik servisleri üzerinden müşterilerine sunmaya devam ettiği hizmetlerine kesintisiz olarak kaldığı yerden devam eden anlayışı sergilemekte olan Apple teknik servis olarak çalışmalarına yön vermektedir. Bu da onun daima üst düzey kaliteye dayanan özelliklerini ortaya koyması yönünden dikkat çeken özellikleri oluşturmaktadır.

Tıklayın Arayın +90 212 274 74 95

Teknik servis olarak gerek donanımsal gerekse yazılımsal yönüyle karşı karşıya kalınan tüm sorunları Apple iletişim şişli şeklinde müşterileriyle buluşturmaya kararlılıkla devam etmektedir.

Apple Servis Şişli

Apple tarafından donanımsal teknik servis sürecinde Apple marka akıllı cep telefonlarının ekran kırılması, çatlaması ya da dokunmatik özelliğinin bozulması sorunlarının bakım onarım ve tamiratı ile hoparlör sorunları, ahize sorunu, cihaz bataryasının çabuk tükenmesi ve şarj soketinden kaynaklanan sorunlara yönelik olarak donanımsal teknik destek sağlanmaktadır. Sağlanan bu teknik destek süreciyle de apple servis şişli adresi üzerinden tüm müşterilerin alanına hakim bakış açısına dayanarak daima Apple prestijine dayanan kalitede hizmetler elde etmesi mümkün olmaktadır. Elbette bu özellikleriyle söz konusu sorunların bir çırpıda ortadan kaldırılması mümkün olmaktadır.

 Apple Teknik Servis Hizmetleri

Apple servisi tarafından donanım sorunlarına yönelik olarak verilen hizmetlerin yanı sıra yazılımsal sorunlara karşı da anında teknik destek sağlanmaktadır. Cihaza bulaşan virüsler, trojanlar, casus yazılımlar ve benzeri karşı karşıya kalınan sorunlara karşı anında teknik destek sağlanmaktadır. Böylelikle alanında uzmanlaşmış olarak yetkin bir kadroyla uzman yazılım desteği verilmektedir. Bakım, onarım ve tamirat sürecinde tamamen orijinal teknik destek prensibi esas alınarak hizmetler bu yönde ortaya konulmaktadır. Bu bakımdan da değerlendirilecek olunduğunda Apple markasının tüm sorunlarına yönelik olarak Apple teknik servis şişli hizmetleri verilmeye devam edilmektedir. Gerek donanımsal gerekse yazılımsal anlamda meydana getirilen bütün bu hizmetler sonucunda alanına hakim yetkinleşmiş anlayışla daima yenilikler ışığı altında her zaman kaliteli teknik servis hizmeti verilmektedir. Üstelik garanti kapsamındaki cihazlarınız itinayla bakım, onarım ve tamirat sürecinden geçirilerek teslimatı yapılmaktadır.

Mail:
info@komedya.com.tr

Tıklayın Arayın

Tel: +90 212 274 74 95

Adres:
Kuştepe Mah. İnönü Cad. 
Tomurcuk Sokak. Abide B2 Sitesi, Kat:4, D:38,
Şişli, İstanbul