RFID Çözümleri

RFID çözümleri

RFID Çözümleri

RFID etiketler ile nesnelerin etiketlenmesi Sağlık, Gıda, Elektronik, lojistik ve depo yönetimi alanlarında kullanılır. Nesnelerin tanımlanması, gerçek zamanlı veri toplama karar destek sistemlerine entegre edilir. Böylece daha doğru planlama ve efektif yönetim imkânı sağlar.

İzleme Takip Çözümleri: Saha Operasyonlarının sağlıklı yürütülebilmesi için nesnelerin izlenmesi, ortam değerlerinin takip edilmesi ve normal değerlerin aşılması halinde uyarı sistemlerinin harekete geçiren çözümlerdir. Sağlık ve tarım alanlarında kullanılır.

Personel Takip Sistemi: Personel takip sistemleri, bir kuruluştaki çalışanların işyerine giriş/çıkışlarının yetkilendirilmesini sağlayan sistemlerdir. Akıllı kilit sistemleri ile yetkilendirilmiş personelin sadece müsaade edilen alanlar giriş yapması sağlanır.

Demirbaş Takip Sistemi: Kamu ve özel kurumlarda bulunan demirbaşların takibinin hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan sistem, RFID teknolojisinin sunduğu tüm kolaylıkların envanter yönetiminde kullanılmasına olanak verir.

Kütüphane, Arşiv ve Müze Çözümleri: Değerli eser veya evrakların evrak bazında izlenmesi, kıymetli eserlerin envanter, arşiv ve güvenlik maksatlı takip edilmesi gibi ihtiyaçlar için üretilen çözümlerdir.

Sensör Sistemleri: Belirli bir kapalı alanda izlenmesi gereken sıcaklık, nem, duman, su seviyesi ve titreşim gibi değerlerin takip edilmesinde kullanılan sensörlerin kullanıldığı sistemlerdir.

Merkezi Stok Takip Sistemi: UHF/ RFID ile stok yönetiminin ve depo giriş/çıkışlarının otomatik olarak kontrolünü sağlayan çözümdür. Depo sayımlarının hızlı ve doğru yapılmasını sağlar. Farklı lokasyonlarda ki depoların stoklarının anlık olarak bir merkezden takip edilmesine imkân verir. Kurumsal yazılımlar ile entegre edilebilir.

Erişim Kontrol ve Ödeme Sistemleri: HF RFID personel kartları ile turnike ve kapı geçiş noktalarında erişim kontrolü sağlayan kurum içerisinde ödeme işlemlerini sağlayan çözümdür. Kişi, grup, birim, lokasyon bazında yetkilendirme imkânı sağlar. Tarih, kişi, geçiş noktası ve benzeri detaylarda raporlama imkânı verir. Pos cihazları ile güvenli ödeme işlemi yapılır.

Mail:
info@komedya.com.tr

Tıklayın Arayın

Tel: +90 212 274 74 95

Adres:
Kuştepe Mah. İnönü Cad. 
Tomurcuk Sokak. Abide B2 Sitesi, Kat:4, D:38,
Şişli, İstanbul