Radyolink Teknolojisi

Radyolink Teknolojisi

radyolink

radyolink

Türkiye’de yaşayan kim olursa olsun internet hızı konusunda bir şekilde bir yerde şikayette bulunmuştur ya da bulunanla karşılaşmıştır. Bu aslında standart internet kullanıcılarının genel şikayetidir. Özellikle işyerlerine yakın Metro Ethernet bağlantısı yoksa durum daha da can sıkıcı hale gelmektedir. Ancak Radyolink teknolojisi sayesinde artık size yakın bir metro ethernet kablosu olmasa bile son hızda indirme ve yükleme (upload/download) hızına erişebileceksiniz.

Radyolink Nedir?

Radyolink, özellikle metro ethernet bağlantısı için gerekli kablo altyapısı olmayan veya bu altyapıyı döşemenin çok maliyetli olduğu bölgelerde kullanılır. Radyolink hızlı yükleme ve indirme hızı istediğiniz yere kurulabilir. Radyolink için; uzaklardaki verici radyo istasyonlarından dar bantlı, dışarıdan erişim imkanı olmayan basit anlatımla bir radyo bağlantısı kurulur. Bu radyo bağlantısı sayesinde çok yüksek hızda internet erişimi sahibi olursunuz.

radyolink

Radyolink Ne Amaçla Kurulur?

Hızlı internet talebinde bulunulduğunda ekipler öncelikle bölgede Metro Ethernet kablosu döşenmiş mi döşenmemiş mi kontrol ederler. Eğer Metro Ethernet kablosu varsa Radyolink’e gerek yoktur ve bu kablo sayesinde simetrik internet hızında internete erişmiş olur. Ancak bu kablo yok ise bu sefer radyo link için gerekli kontroller yapılır. Bölgeden bakıldığında verici radyolink istasyonlarının kapsama alanına girip girmediği kontrol edilir. Eğer kapsama alanına giriyorsa radyolink kurulumu gerçekleştirilir ve bağlantı sağlanmış olur.

Komedya Bilişim ve Turkcell Superonline

Komedya Bilişim Türkiye’de radyolink teknolojisini ilk uygulayan şirket olan Turkcell Superonline ile iş ortaklığı yapmaktan memnuniyet duymaktadır. Turkcell Superonline hem kurulum hızı hem teknik desteğinin başarısı ile sizleri tatmin edecek ve istediğiniz şekilde hem upload hem download hızında yüksek seviyelere ulaştıracaktır.

Siz de Turkcell Superonline ile ışık hızında internete sahip olmak için Komedya Bilişim’e başvurabilirsiniz.

Tıklayın Arayın +90 212 274 74 95