Ön Muhasebe Programı

Ön Muhasebe Programı

on-muhasebe-programi

on-muhasebe-programi

Ön muhasebe programı denilince öne çıkması gereken bazı özellikler vardır. Olmazsa olmaz. Bu özellikleri ele alıp çeşitli tavsiyelerde bulunmaya çalışacağız.

Ön muhasebe programı işinize uygun olmalı

İlk ve en önemli özellik yaptığınız işe uyumlu olmalıdır. Kesinlikle ihtiyaçlarınızı karşılamalı ve yaptığınız iş her ne olursa olsun işiniz düşünülerek program yazılımı yazılmış olmalı.

Ön muhasebe programları arasında en çok sıkıntı çıkaran bu meseledir. Çoğu muhasebe programı içine sürüsüyle özellik ekliyor ancak daha sonra sizin işiniz için gereken konularda eksikliklerle karşılaşılıyor. Böyle durumlarda programın ne kadar büyük, pahalı, kullanışlı olması hiçbir şey değiştirmiyor çünkü sizin işinize yaramadığı sürece bunların hiçbir önemi kalmıyor.

Ön muhasebe programı kesinlikle sizin sektörünüz düşünülerek hazırlanmış olmalı. İhtiyaçlarınıza tam manasıyla cevap vermeli

Kolay kullanım

Ön muhasebe programlarında karşılaşılan en büyük ikinci sorun çoğunun kullanışlı olmayışıdır. Çok fazla özellik yükleniyor ama kullanışlılık arka plana atılıyor. O zaman da aradığını bulmak, işlemlerini hızlı bir şekilde yapıp işine odaklanmak pek mümkün olmuyor.

Bu noktada ön muhasebe programı kolay kullanımı olan ve sizi yormadan rahatça bilgi giriş-çıkışı yapabileceğiniz bir sistem sahibi olmalı.

Hızlı Kurulum

Bir önemli mesele de hızlı kurulum yapılabilmesidir. Bazen yükleme çok uzun sürmekte, bazen yükleme yaptıktan sonra programı uzun uzun kurmak ve ayarlarını yapmak gerekmekte. Tüm bunlar gerçekten yorucu süreçler olmaktadır.

Güvenlik

Güvenlik bir işletmenin bilgileri için çok önemlidir. Sizin nereden mal aldığınızı-verdiğinizi kaç paraya nasıl satış-alış yaptığınızı rakiplerinizin öğrenmesini istemezsiniz. Bu yüzden güvenli bir sistemi olan, bilgilerinizin çalınmayacağından emin olduğunuz bir ön muhasebe programı kullanmanız gerekir.

Her yerden ulaşılabilirlik

Kimi zaman dışarıda, kimi zaman ofiste kimi zaman da evinizde ön muhasebeye hızlıca giriş yapıp bilgilerinizi güncellemek veya geçmiş bilgileri kontrol etmek isteyebilirsiniz. Bu durumda sizin için mobil kullanımı olan online kullanım imkanı olan bir program gerekir. Her yerden ulaşılabilir bir ön muhasebe programı günümüz mobil dünyasında çok önemlidir.

Ön muhasebe programı tavsiye

Tüm bu gerekli özellikler ışığında ön muhasebe programı tavsiyesi olarak piyasadaki programlar arasında DİA Ticari Yazılım ön plana çıkmaktadır. Tüm sektörler düşünülerek özel hazırlanmış modülleri, karışık olmayan kolay kullanılabilirliği, hızlı ve kolay kurulumu, sağlam güvenliği ve her yerden ulaşılabilir mobil uygulamasıyla kesinlikle kullanmanız gereken çok güzel bir program.
DİA Yazılım sahibi olmak İçin https://diayazilim.org sitesine gidebilir veya aşağıdaki formumuzu doldurarak bizden bilgi alabilirsiniz.