Neden Birçok İnsan iPhone Kullanıyor?

Neden Birçok İnsan iPhone Kullanıyor?

insanlar-neden-iphone-kullaniyor

insanlar-neden-iphone-kullaniyor

Yıllardır iPhone kullanıyorum ve daha öncesinde de 3 farklı Android telefon modeli kullandım. Bu yazımda iPhone modellerinin neden bu kadar popüler olduğuna değinmek istiyorum.

İstikrar

Elimdeki model 1,3 Ghz çift çekirdekli işlemciye ve 1 GB’lık RAM’e sahip olsa da dört güncellemenin ardından çok iyi bir şekilde çalışıyor. Tabii ki üç yıl önce satın aldığım gibi çalışmıyor fakat hala sorunsuz bir şekilde iPhone 5’i kullanabiliyorum. Facebook ve Twitter gibi uygulamaların açılma süresi çok yükselse de genel olarak performansın hala iyi olduğunu söyleyebilirim

Kullanım Kolaylığı

Apple iOS’un kullanımının ilk bakışta kullanımının çok karmaşık olduğunu düşünebilirsiniz fakat Apple iOS şu ana kadar kullandığım en iyi işletim sistemidir diyebilirim size.

Yazılım Güncellemeleri

AppleiPhone modellerini mümkün olduğu kadar güncel tutmaya çalışıyor. Apple’ın iPhone modellerine verdiği yazılım desteğinin ortalama dört yıl olduğunu görüyoruz. Bu dört yıl içinde Apple, iPhone modellerini düzenli olarak güncellemeye devam ediyor.

Kamera

Birçok kişinin kamera konusunda farklı görüşleri olabilir. Apple iPhone modellerinin iyi bir kamerası olduğu söylenebilir fakat piyasada çok daha iyi kameraya sahip olan telefonlar da var ama yine de benim kişisel tercihim iPhone’dan yana.

Apple iPhone’un Dikkate Değer Diğer Özellikleri

  • AppleiPhone modellerini oldukça iyi bir şekilde tasarlıyor.
  • Apple iPhone modelleri, en son teknoloji ve en yeni mühendislik teknikleri kullanılarak üretiliyor.
  • Slow Motion ve diğer video çeşitleri denendiğinde diğer birçok akıllı telefondan daha iyi performans sunuyor.
  • Google’a ait uygulamalar bile Apple iOS platformunda sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Apple Teknik Servis

Apple iPhone kullanırken tüm bu özelliklere rağmen donanımla alakalı sorunlar gözlemliyorsunuz veya iPhone telefonunuzla ilgili ciddi bir arıza yaşıyorsunuz diyelim. İşte bu durumda Apple Teknik Servis hizmetimizden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz