Metro Ethernet Başvuru

Metro Ethernet Başvuru

metro-ethernet-basvuru

metro-ethernet-basvuru

Metro Ethernet Başvuru işlemleri sandığınızdan çok daha kolay. Hızlı bir şekilde başvurunuzu yapabilir ve yine aynı hızda geri dönüş alarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Metro Ethernet Başvuru İçin Gerekli Bilgileri

Ön başvuru için sizden temel kimlik bilgilerinizi ve metro ethernet hizmeti almak istediğiniz lokasyonun bilgilerini istiyoruz.

Lokasyon bilginiz aracılığıyla istediğiniz bölgede metro ethernet bağlantımız mevcut mu diye kontrol ediyoruz ve daha sonra size gerekli şekilde dönüş sağlıyoruz.

Siz de şimdi bizimle irtibata geçin, metro ethernet hizmetinin farkını görün!

Tıklayın Arayın +90 212 274 74 95

Metro Ethernet Neden Gereklidir?

Metro ethernet aslında kullanana kadar bir çok şirketin ne kadar ihtiyacı olduğunun farkına varamadığı bir hizmettir. Çünkü günümüzde neredeyse tüm işlemler internet üzerinden yürütülmektedir. İş alanının internet ile alakası olmadığı kuruluşlar bile muhakkak hızlı internet kullanmak zorundadır. Bu ihtiyaç da kesintisiz, paylaşımsız ve yükleme hızı da yüksek internet ihtiyacıdır.

Kesintisizdir, çünkü yapacağınız anlaşmaya göre size yedek bir hat tanımlarız ve 50ms gibi çok kısa bir sürede asıl hattınızda bir problem oluşsa dahi yedek hatta geçis sağlanır ve siz internetin koptuğunu dahi hissetmeden bağlantınız devam eder.

Paylaşımsızdır, yani sizin internetiniz başkaları yüzünden yavaşlamaz. Yoğun saatlerde dahi sadece size özel fiber optik kablo ağı çekildiği için sizin haricinizde kimse kablonuzu kullanmaz. Bu sayede sizin bant genişliğiniz sadece size ait olur.

Yükleme hızı, yani upload hızı ile indirme hızı, yani download hızı metro ethernette eşittir.Buna simetrik hız diyoruz. Zaten metro ethernetin en büyük avantajı bu özelliğidir. Bu iki hız eşit olduğu için özellikle yükleme kısmında hiç bir yavaşlama söz konusu olmaksızın internete istediğiniz verileri yükleyebileceksiniz. Bunun avantajlarına en basit örnek olarak, aynı iş yerinde 10 kişi ekli bir mail attığında dahi yükleme hızının düşük olması sebebiyle mailler geç iletilir. Ama simetrik metro ethernet sayesinde işlerinizde yavaşlama olmayacak ve verimizin çok ciddi şekilde artacaktır.

Metro Ethernete Geçiş Zor mu?

Hayır hiç zor değil. Siz başvurunuzu yaptıktan sonra ekiplerimiz size yönlendirilir ve bağlantı işlemleriniz yapılır.

Metro Etherneti Kimler Kullanmalı?

Metro Etherneti orta ve büyük ölçekli işletmeler, hastaneler, oteller, üniversiteler, kamu kuruluşları, medya ajansları ve benzeri kuruluşlara kesinlikle tavsiye ediyoruz, hatta bu kuruluşlarda metro ethernet muhakkak olmalı diyoruz.

Şimdi siz de metro ethernet başvuru işlemini tamamlayın, rahatlayın.