Macbook Teknik Servis

Macbook Teknik Servis

macbook-teknik-servis

macbook-teknik-servis

Apple, dünyada en çok sevilen ve tercih edilen markalar arasında bulunmaktadır. Ürettiği telefonların, bilgisayarların veya harici bileşenlerin ücretleri her ne kadar çok yüksek olsa da, kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmektedir. Bu ilgi gördüğü ürünlerden başı çekenlerden biri de Macbook‘tur. Apple ürünlerinin tercih edilmesindeki faktörlere kalitesi, sağlamlığı, uzun yıllar stabil şekilde çalışması, garantisi bitmeyen ürünlere verdiği tam destek gibi nedenler örnek olarak verilebilir. Buna rağmen her üründe olduğu gibi bunda da teknik servis hizmetine ihtiyaç olabilmektedir. Burada da Macbook Teknik Servis hizmeti olarak Komedya Bilişim devreye girmektedir.

Tıklayın Arayın +90 212 274 74 95

Apple ürünleri arasında fiyat olarak belli bir skalanın üstünde olsa da en çok ilgi görenlerden biri de Macbook’lardır. Macbook, kendine has fiziksel özellikle ve işletim sistemiyle her Apple ürününde olduğu gibi orijinalliğini korumaktadır. Apple her ürününde kendine has olma çizgisini benimsemiştir. Macbook da bundan nasibini almış teknolojik cihazlardandır. Yıllar önceki bilgisayarlarının şıklığı bile günümüze oranla gayet iyi gözükmektedir.

Macbook Teknik Servis

Apple ürünlerinden en çok rağbet görenlerinden biri olan Macbook’lar fiziksel özellikleri, taşınabilirliği, pil ömrü, kendine has işletim sitemi ile çok güçlü bilgisayarlardan biridir. Bu bilgisayarlar ile günümüzde profesyonel ve kişisel yaşamınızdaki birçok işlemi kolaylıkla yapabildiğiniz cihazlardır. Diğer bilgisayarlara oranla da ücret ve Macbook’un kalitesinden kaynaklı olarak değerlidir. Bu değerden dolayı da kullanıcıları Macbook’larına gözleri gibi bakmaktadırlar.

Ancak her cihazda olduğu gibi istenmeyen durumlar ve arızlarla karşılaşılabilmektedir. Gözü gibi baktıkları Macbook’larını kullanıcılar güvenebilecekleri, deneyimli, konusunda uzman ekibi olan, orijinal ve uyumlu parçalar kullanan, kullandıkları parçalara garanti sunan bir teknik servise götürmek isterler. Bu noktada ise Macbook Teknik Servis devreye girmektedir.

Mac Teknik Servis ile Macbook’larınızın bakım, onarım ve yedek parça hizmetlerini hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Mac Teknik Servis cihazınızın arıza tespitini gerçekleştirir, orijinal yedek parça kullanır, tamirat gerçekleştirir, varsa cihaz güncellemelerini sağlar, donanım ve yazılım konusundaki sorunlarınızı giderir, verilerinizi kurtarır aynı zamanda ürünleriniz için danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Macbook Teknik Servisimizde gerçekleştirdiğimiz bazı hizmetler şu şekildedir:

  • Anakart değişimi
  • Ram değişimi
  • Ekran değişimi
  • Klavye değişimi
  • Batarya değişimi
  • Anakart değişimi
  • Airport değişimi
  • Trackpad değişimi

Macbook cihazlar ciddi anlamda başarılı teknik donanıma sahiptir. Bu teknik donanımları alalade bir teknik servise emanet ederek riske atamazsınız. Cihazınızın ciddi anlamda başarılı ve profesyonel bir teknik servis elinden geçmesi gerekir. Komedya Bilişim olarak bu profesyonel teknik servis hizmetini verdiğimizi söylemekten gurur duyuyoruz.

Macbook Tamir

Macbook tamiri, bilgisayarın hem ücret olarak hem de ekipman olarak değerli olmasından dolayı kullanıcılar tarafından ayrı bir özen arz etmektedir. Kullanıcılar, Macbook’larını güvenli bildikleri teknik servise emanet etmek isterler. Komedya Bilişim, tecrübeli ekibi sahip olduğunuz Apple Macbook Bilgisayarlarınıza onarım ve bakım hizmetini en üst düzeyde sunmaktadır. Macbook teknik servisi ihtiyacınız olduğunda, ulaşımı kolay ve İstanbul’un merkezi ilçelerinden birinde olan Komedya Bilişim bir telefon kadar uzağınızdadır.

Apple verdiği resmi rakamlarla açıkladığı gibi Macbook şuan 0,9 kg ağırlığında ve 10 saate kadar pil ömrü olan bir bilgisayar. Bu 10 saat tedbir amaçlı bu şekilde söyleniyor. Yoksa tecrübeli kişilere sorduğunuzda pil süresinin 14-15 saate kadar gittiğini belirtiyorlar. Ayrıca yine tecrübeli kişilerde öğrendiğimiz şekilde Macbook bilgisayarların kullanım ömrü diğer standart laptoplar gibi 2-3 sene değil 10-12 seneye kadar oluyor. Yani bir Macbook satın aldığınızda bunu ömrünüzde uzun bir süre kullanacaksınız demektir.
Bu kadar özelliği olan cihazı kalitesiyle kendini ispatlamış bir servise teslim etmek istersiniz tabi ki. Burada da devreye Komedya Bilişim girmektedir. Apple Macbook cihazınızı alıyor ve profesyonel teknik servis hizmetimize dahil ediyoruz. Devamında da uygun fiyat garantisiyle size en iyi hizmeti veriyoruz.

Macbook tamiri, Macbook bakımı, Macbook temizleme gibi birçok konuda hizmet veren Komedya Bilişim optimum fiyat, hızlı hizmet ve garantili Macbook teknik servis hizmeti sunmaktadır. Komedya Bilişim Apple/Macitosh bilgisayarlar teknik servis hizmeti konusunda 20 yıldan fazla tecrübeye sahiptir. Apple ürünlerinin satışı ve kurulumu, satış sonrası teknik desteği, kablolu-kablosuz network kurulumu, Windows sunucularla entegrasyon, exhange tanımlamaları gibi birçok konuda hizmet almak için Komedya Bilişim’le iletişime geçebilirsiniz.

Mail:
info@komedya.com.tr

Tıklayın Arayın

Tel: +90 212 274 74 95

Adres:
Kuştepe Mah. İnönü Cad. 
Tomurcuk Sokak. Abide B2 Sitesi, Kat:4, D:38,
Şişli, İstanbul