Macbook Tamir

Macbook Tamir

macbook-tamir

macbook-tamir

Apple markasının diz üstü bilgisayar model serisinin genel ismi olan macbook; gerek tasarımı gerek özellikleri ile diğer bilgisayar modellerinden ayrılabilme niteliğini gösterebilmiştir. Bu ürünün özellikle kullanıcıyı ön plana alan tasarım anlayışı ile dikkat çektiği gerçeği bilinmektedir. Macbook, diğer bilgisayar modellerinden çok çeşitli alanlarda ayrılmayı başararak, özellikle iş alanında yoğun kullanım olanakları sağlaması yönü ile bilinmektedir. Bu ürünün bu özelliği kazanmasında şüphesiz, kendine özel olan işletim sistemini kullanmasının rolü çok fazladır. Ancak, her ne kadar bu üstün özellikleri içinde barındırsa da zamanla bazı bakımlarının yapılması, parça değişimlerinin gerekmesi ve arıza durumları sonucu macbook tamir işleminin yapılması gerekliliğinin ortaya çıkmadığını söylemek yanlış olacaktır.

Tıklayın Arayın +90 212 274 74 95

Macbook Tamiri İşleminde Firma Seçiminin Önemi

Ülkemiz içinde çok yaygın bir şekilde kullanım olanağı bulamayan bir bilgisayar olan macbook, bu yüzden, her yerden ulaşılamayacak bir servis hizmetinin de ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Garantisi kapsamında yapılacak olan işlemlerde Apple Türkiye nezdinde operasyonlar yürütülürken, özellikle garanti dışı tamir işlemlerinde firma bulmak çok zor bir durum haline dönüşmüştür. Bunun için özellikle garanti dışı mac tamir işlemlerinin yerine getirilmesinde, piyasada faaliyet gösterdiğini iddia eden firmalar arasından en nitelikli olanlarının seçilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Garanti dışı tamir işlemlerinde doğru firma seçiminin, kullanılan cihazdan en yüksek verimin uzun süre alınabilmesi için önemi çok büyüktür. Sayısı çok fazla olmayan ve yaygın bir macbook tamir servis hizmetini barındırmayan macbook modelleri için en uygun macbook tamir hizmetini almak için sizlerde Komedya Bilişimi tercih edebilirsiniz.

Tüm Macbook Modellerinde Kaliteli Bakım, Tamir ve Parça Değişiminin Adresi

Macbook ürünleri iki ana modelden meydana gelmektedir. Bunlar; macbook pro ve macbook air ürünleridir. Macbook air, markanın en hafif ve özellik olarak en düşük modeli olarak göze çarpmaktadır. Özellikle kişisel kullanımlar için tercih edilen bir bilgisayar modeli olarak bilinir. Macbook pro ise diğerine göre hem ağır hem de özellik olarak daha gelişmiş bir modeldir. Bu sebeple genellikle iş yerlerinde kullanılması durumu ile karşılaşıldığı görülür. Bu özellikleri barındıran bu bilgisayar modellerine özel bir mac tamiri hizmetinin verilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Ayrıca macbook modellerine özel olan işletim sistemi de virüs bulaşmasından kaynaklı olan sorunların en az seviyede görülmesine olanak tanımaktadır.

Bu iki macbook modelinin her türlü parça değişimlerini en kısa sürede, elde bulunan stok kaliteli parçalar ile değiştirmeyi başaran firma, bu konuda en kaliteli hizmeti verebilmek adına, Apple standartlarını gözeterek, çalışmalarını geliştirmeye çabalamaktadır.

Mail:
info@komedya.com.tr

Tıklayın Arayın

Tel: +90 212 274 74 95

Adres:
Kuştepe Mah. İnönü Cad. 
Tomurcuk Sokak. Abide B2 Sitesi, Kat:4, D:38,
Şişli, İstanbul