Macbook Servis

Macbook Servis

macbook-servis

macbook-servis

Apple tarafından 2006 yılında piyasaya sürülen dizüstü (laptop) bilgisayarlardır. Apple şirketinin tamamen dijitalleşme sürecine yönelik olmak üzere piyasaya sürdüğü söz konusu bilgisayar sistemi sayesinde her anlamda kaliteden ödün verilmeden tasarlanmış bilgisayar sistemidir. Fakat söz konusu bilgisayar sistemi yer yer bazı sorunlar yaşayabilmekte ve bu da son derece normal bir süreçtir. Çünkü nihayetinde elektronik bir cihazdır ve her bir parçasının belli bir süresi, aşınma payı bulunmaktadır. Bunun için Macbook bilgisayarları için Apple Macbook servis birimleri hizmet vermeye başlamıştır. Verilen bu hizmetler sonucunda hem yazılımsal hem de donanımsal olarak sağlanan tüm alanlara ilişkin olarak yerinde etkin hizmetler meydana getirilerek tamamen kaliteli, tamamen üst düzey yaklaşımlarla teknik servis anlayışı doğrultusunda hizmetlerin verildiği belirtilmelidir. Böylelikle her yönüyle müşterilerini düşünen bir yaklaşımla hareket edildiğini net olarak belirtmek mümkün olmaktadır.

Tıklayın Arayın +90 212 274 74 95

Donanım Macbook Servis Hizmeti

Apple tarafından 2006 yılından bu yana piyasaya satışa sunulan Macbook, donanım sorunlarına ilişkin olarak bakım onarım ve tamirat hizmetleri sunmaktadır. Buna göre;

-> Ekran tamiratı

-> Orijinal yedek parça temini

-> Klavye düzeni, menteşe tamiratı ve benzeri tamirat işlemleri ile daha birçok sorunlara yönelik olarak alanında uzman kadrosuyla Macbook servis tarafından hizmetler verilmeye devam edilmektedir. Bu da her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin üst düzey yaklaşımlarla donanımsal sorunların ortaya konulmasını sağlayacak unsurlar olarak dikkat çekmektedir.

 

Yazılım Teknik Servis Hizmeti

Apple tarafından geliştirilen söz konusu sistemde yazılımsal olarak da Macbook teknik destek hizmetleri meydana getirilmektedir. Bu bağlamda düşünülecek olunursa her yönüyle kaliteli, yüksek standartlara dayanan çalışmalar çerçevesinde standartların üstünde tutularak alanına hakim bir anlayışla hizmetler verilmesine devam edilmektedir. Bu da yazılım sorunlarının tamamen ortadan kaldırılarak mac servis sürecinin tamamlanmasına ilişkin olmak üzere hizmetlerin oluşturulmasını olanaklı kılmaktadır. Bu yönüyle de değerlendirilecek olunursa her anlamda kaliteli, her anlamda üst düzey yaklaşımlarla Apple hizmetlerinin her yere zamanında ulaştırılması amaç edinilmektedir. Bu amaçlanan süreç doğrultusunda da tamamen farklı yaklaşımlar neticesinde müşterilerin daima tüm Apple hizmetlerinden memnun kalması ilke edinilmektedir.

Mail:
info@komedya.com.tr

Tıklayın Arayın

Tel: +90 212 274 74 95

Adres:
Kuştepe Mah. İnönü Cad. 
Tomurcuk Sokak. Abide B2 Sitesi, Kat:4, D:38,
Şişli, İstanbul