Macbook Air Servis

Macbook Air Servis

Macbook Air bilgisayarlar Apple’ın çıkarmış olduğu çok ince, taşınabilir, 12 saate kadar pil ömrü olan, tüm gün işlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz ve en önemlisi oldukça güçlü bilgisayarlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Performansıyla, hafifliğiyle ve taşınabilir olmasıyla kullanıcılarını cezbeden Macbook Air’iniz dayanıklı olmasına rağmen elinizde olmayan sebeplerden dolayı bazı sıkıntılar yaşamanız mümkün. Bu sıkıntılar donanımsal ya da yazılımsal olabilmektedir. Bunun için Macbook Air Servis sizlerin bilgisayarlarınızı yeniden hayata döndürmek için hizmet vermektedir.

Tıklayın Arayın +90 212 274 74 95

Macbook Air tamirleri belirli noktaları kapsayabilmektedir. Macbook Air Servis uzman ekibi ile güvenilir, hızlı ve kalıcı çözümler sunmak için hazırdır. Batarya değişimleri, ekran değişimleri, klavye değişimleri, harddisk değişimleri anakart değişimleri en fazla yapılan işlemlerdir.

Macbook Air’iniz düşme ya da çarpma nedeniyle darbe aldığı takdirde Macbook Air Servis ile irtibata geçtiğinizde size etkin müdahale ile kalıcı çözümler sunarız.

Macbook Air Teknik Servis

Gerçekleştirilen tüm işlemlerde Macbook Air Servis %100 orijinal ve uyumlu parçalar kullanmaktadır. Macbook Air Servis hizmetimiz ile değişen parçalarınız sonrasında herhangi bir uyum ve performans sorunu yaşamazsınız. Ayrıca değişen parçalarınız için de garanti sunmaktadır.

Macbook Air Servisimizde gerçekleştirdiğimiz bazı hizmetler şu şekildedir:

  • Anakart değişimi
  • Ram değişimi
  • Ekran değişimi
  • Klavye değişimi
  • Batarya değişimi
  • Anakart değişimi
  • Airport değişimi
  • Trackpad değişimi

Bu değişimlerin dışında versiyonların güncellenmesi, işletim sistemi yüklemesi, farklı özellikteki programların kurulumu gibi birçok işlem yine Macbook Air Servis’te gerçekleştirilebilmektedir.

Müşterilerimizin memnuniyetine sonsuz önem veren Macbook Air Servis tüm cihazınızın tüm sorunlarını gidermek için hizmet vermeye hazırdır.

Mail:
info@komedya.com.tr

Tıklayın Arayın

Tel: +90 212 274 74 95

Adres:
Kuştepe Mah. İnönü Cad. 
Tomurcuk Sokak. Abide B2 Sitesi, Kat:4, D:38,
Şişli, İstanbul