Sistem Bakım ve Destek

Sistem Bakım ve Destek

Komedya Bilişim olarak sistem bakım ve teknik destek noktasından kendimizi özel olarak geliştirmiş ve bu alanda yetkin personeller barındırmaktayız. Kalite ve çözüm odaklı bakış açımız sayesinden sorununuz veya isteğiniz her ne olursa olsun size akılcı ve sizin için kârlı bir çözüm sunmak için elimizden geleni yapmaktayız. Sorunların çözümünde müşteri odaklı bakış açısıyla güvene dayanan kusursuzu hedefleyen profesyonel servis hizmetleri verilmektedir. Uzun yıllara dayanan tecrübe ve teknolojik alt yapının birleşimiyle satış sonrası kaliteli hizmet verilmektedir.

Sistem Bakım Hizmetleri

Sistem bakım anlaşmalarımız ile sizi ileride başınıza gelebilecek yüksek maliyetlerden kurtarıyoruz. Cihazlarınızın veya altyapınızın zarar görmemesi, veya görürse derhal müdahale edilmesi için yaptığımız bu anlaşmalar sizin ihtiyacınıza göre değişkenlik göstermektedir. Yazıcı, bilgisayar, görüntü ekipmanları, ses ekipmanları veya benzeri tüm ekipmanların korunması ve tam performansta çalışması için gereken tüm teknik desteği size sunduğumuz bakım anlaşmaları veya müstakil bakım hizmetimizle vermekteyiz.

Sağladığımız ürünlerin hem tedarikçisi hem tamircisi olduğumuz için çıkan sorunlarda profesyonel bir destek ile muhatap olmuş olursunuz. Bu sayede büyük sıkıntılardan kurtularak kendinizi güvende ve rahat hissedebilirsiniz.

Teknik Servis Hizmeti

Teknik servis hizmetimizde ürünlerinizin bizden istediğiniz gibi olması için ne gerekiyorsa yapmaktayız. Sunduğumuz standart telefon, yazıcı gibi ürünlere teknik servis hizmeti vermenin yanı sıra daha üst düzey kamera, bilgisayar ve benzeri cihazlara verdiğimiz teknik desteklerle istediğiniz destek ihtiyacını hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

 

Bu resmi teknik servis hizmetlerinin aksine Komedya Bilişim olarak elektronik cihazlarınızı her türlü arıza durumunda tamir ve servis işlemini yapıyoruz, tamiratnı gerçekleştiriyoruz.

Ayrıcalıklı Teknik Servis hizmetimizden faydalanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Mail:
info@komedya.com.tr

Tıklayın Arayın

Tel: +90 212 274 74 95

Adres:
Kuştepe Mah. İnönü Cad. 
Tomurcuk Sokak. Abide B2 Sitesi, Kat:4, D:38,
Şişli, İstanbul