Samsung Teknik Servis Hizmeti

Samsung Teknik Servis Hizmeti

Samsung bilgisayar üretmekle kalmayıp aynı zamanda mobil ürünlerin önde gelen markalarından birisi olmaya devam ederek hizmet vermektedir. Vermiş olduğu tüm hizmetlerinde daima müşteri odaklı teknik destek sunma anlayışı esasıyla hareket ederek çalışmalarını yürütmektedir. Bu bağlamda değerlendirilerek müşterilerinin karşı karşıya kaldığı tüm Samsung ürünlerinde yerinden teknik destek sunmaya devam ederek yedek parça temini, orijinal donanım ve yazılım teknik desteği, uzaktan teknik yardım imkanı gibi birçok alanlara yönelik olarak aktif bir şekilde hizmetler yürütmektedir. Bu sayede alanına hakim bir anlayışla müşteri memnuniyeti esasına dayanan çalışma ilkesine dayanarak hareket etmekte, tamamen farklı nitelikler meydana getirmektedir.

Samsung  Teknik Destek

Komedya Bilişim tarafından verilen teknik destek sürecinde alanına hakim bir anlayışla yazılım ve donanım alanında hizmetler ortaya konulmaktadır. Başlıca temel hizmetler olarak;
* Samsung marka bilgisayar bakım onarım ve tamiratı
* Samsung marka telefon yazılım ve donanım teknik desteği
* Tüm Samsung marka ürünlere ilişkin uzaktan online yardım hizmeti ile %100 orijinal yedek parça hizmeti başlıca verilen hizmetler arasında gelmektedir. Verilen belli başlı tüm bu hizmetlerde daima müşteri odaklı çalışma ilkesiyle hareket edilerek Samsung teknik servis anlayışı doğrultusunda müşterilerin beklentilerini karşılayacak bir hizmet ortaya konulmaktadır.

Mail:
info@komedya.com.tr

Tıklayın Arayın

Tel: +90 212 274 74 95

Adres:
Kuştepe Mah. İnönü Cad. 
Tomurcuk Sokak. Abide B2 Sitesi, Kat:4, D:38,
Şişli, İstanbul