Metro Ethernet Hizmeti

Metro Ethernet Hizmeti

Metro Ethernet, internette işi yoğun olan ve sürekli ihtiyacı olan kullanıcılar için tam isabetli bir çözüm.

Metro Ethernet kesintisiz ve son hızda internet sunmasının yanı sıra en büyük avantajı size indirme hızınıza eşit bir yükleme hızı sunması. Yani hem çok özel fiber optik kablo hatlarına sahip olarak yoğunluktan etkilenmeyeceksiniz, hem de yükleme hızınızın yüksekliği sayesinde tam anlamıyla konforlu bir internet deneyimi yaşayacaksınız.

Tıklayın Arayın +90 212 274 74 95

Metro Ethernet Nedir?

Metro Ethernet, fiber optik bağlantılara benzer bir yapıya sahiptir. Çok yüksek hızda özel internet hizmeti diyebiliriz. Ancak fiber optik bağlantıdan farkı sadece indirme hızının yüksek olması değil yükleme hızının da indirme hızına eşit olmasıdır.
Yani fiber optik bağlantıda 1000 Mbps indirme 10 mbps yükleme hızı varken(yaklaşık), Metro Ethernet için bu sayılar eşittir. 1000 mbps indirme ve 1000 mbps yükleme hızı vardır. Bu hız avantajı ile diğer tüm altyapı sistemlerinden sıyrılır ve özel bir yere sahip olur.
Bağlantı yerin altından özel kablolarla gelir ve hizmet dağıtımı yapılır. Bu kablo altyapısına sahip olmayanlar ise üzülmesinler, çünkü altyapı sahibi olunmasa bile radyolink sayesinde aynı hızda internet hizmetini bulabilirler.

Metro Ethernet ile hızlı internete erişim imkanı çok kolay. Metro ethernet dünyaları sizin ayağınıza getirmekle kalmıyor, sizin sunmak istediğiniz dünyayı insanların ayağına götürüyor. Hemen siz de metro ethernet sahibi olun, dünyayı ayağınıza getirirken siz de sizinkini insanlara götürün.

Metro Ethernet Kimlere Gerekir?

Neredeyse bütün kurumsal firmaların hızlı internete ihtiyacı vardır. Bu internet ihtiyacını kimisi fiber optik bağlantı ile sağlar. Ancak simetrik hıza sahip metro ethernet yeni nesil teknolojiye uyum sağlamış şirketler için olmazsa olmazdır.
Çünkü günümüzde işlerin tamamı internet ortamına aktarılıyor. İnternet ortamında görüşmeler, konferanslar yapılıyor. Dosyalar sürekli olarak paylaşılıyor, bulut sunuculara dosyalar yükleniyor veya başkalarına gönderiliyor. Bunun gibi en basit işler için bile büyük bir avantaj oluyor. Çünkü artık normal internet bağlantısıyla bile çoğu indirme işi kolayca yapılırken asıl sorun olan ve zaman alan faaliyet internette dosya yükleme işi oluyor. Hele ki büyük bir dosyaysa bazen akşam bırakıp sabaha kadar yüklemeye bıraktığınız bile olmuş olabilir.
Ancak simetrik yükleme hızı, internetten dosya indirir gibi dosya yüklemenize imkan veriyor.
Bu imkan sayesinde günümüzde internet üstünde saatler alan yükleme işlemlerini saniyeler içinde halletmiş oluyorsunuz ve zamanınızı çok daha verimli işlere rahatlıkla harcayabiliyorsunuz.

Metro Ethernet Fiyatları

Metro ethernet fiyatları sabit değildir. Bölgeden bölgeye, ilden ile değişmektedir. Bu sebeple sabit bir fiyat vermek müşterilerimizi biraz yanıltmak olacaktır. Her bölgede farklı altyapı şartları ve farklı hizmet büyüklüğü olduğu için parametreler ve fiyatlar değişmektedir. Ancak her bölgede sunulan hizmet en üst düzeydedir. Çeşitli sabit fiyatları internette bulabilirsiniz ancak biz sizlere çok daha uygun fiyatlar vereceğimizi söylüyoruz. Bizimle irtibata geçerek fiyat alabilir ve gerçekten farkı görebilirsiniz.

Metro ethernet fiyatları konusunda size superonline’ın uygun fiyatlarını baz aldığımızı söyleyerek ipucu verebiliriz. Superonline kalitesiyle sunduğumuz hizmeti aynı zamanda superonline ile aynı fiyatlara sunmaktayız. Bizimle iletişime geçip superonline kalitesinde hizmet almak mümkün!

Metro Ethernet Kurulumu

Metro Ethernet kurulumu uzman ekiplerimiz tarafından talep ettiğiniz yer için yapılmaktadır.
Öncelikle ekiplerimiz gelip bulunduğunuz lokasyonda olup olmadığını kontrol ederler.
Eğer yakın bir yerde var ise o bölgeden hat çekerek bu hizmetten faydalanmanızı sağlarlar.

Süper Online ile ortaklığımızın getirdiği 7/24 müşteri hizmetleri ve sahada uzman ekiplerimiz sayesinde kesintisiz ve yarım olmayan, tam internet hizmetinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Metro Ethernet ile sadece internete bağlanmakla kalmayıp aynı zamanda kendi işletmeleriniz arasında özel bir internet ağı da oluşturabilir ve verilerinizin güvenliğini sağlayarak güvenle işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Tıklayın Arayın +90 212 274 74 95