HP Teknik Servis

HP Teknik Servis

Özenle takip edilen teknolojik gelişmeler bilgi birikimiyle birleştirilerek dünya devi HP markasının Notebook, Bilgisayar, Laptop ve Yazıcı ürünlerinde yüksek kalitede bakım, onarım ve destek hizmeti verilmektedir. Düşük maliyet ile ihtiyaca yönelik kaliteli teknik servis desteği verilebilmektedir. Hizmette sınırları zorlayan HP markasının servisinde ürünlere gereken özen gösterilerek ilk kullanımdaki kalite, sağlamlık sağlanmaya çalışılmaktadır. Donanım ve teknik sorunlar hızlı bir şekilde uzman kişilerce çözülebilmektedir. Garantisi biten veya hasar sonucu (darbe, sıvı teması) garanti dışı kalmış ürünlerin tamiri hızlı biçimde yapılabilmektedir.

Yazıcı, Bilgisayar Tamir

Yazıcı çeşitlerindeki elektronik ya da mekanik sorunlar için parça değiştirilmesi, temizlenerek testlerden geçirildikten sonra ileride oluşabilecek olası arızaların engellenerek teslimi sağlanmaktadır. Kartuş ve toner dolumu, mürekkep, mürekkep film temini sağlanabilmektedir. Yedek parça değişimi veya yenilenmesi halinde teslim tarihinden itibaren garanti süresi uygulanmaktadır.

Bilgisayarlarının rutin bakım ve temizliklerinin yapılması aşırı ısınma sorunu engellemiş olur. Ancak devam eden bir aşırı ısınma sorunu olması durumunda teknik servislere başvurulması doğru olur. Bilgisayarlarda olduğu kadar yazıcılarda da bakım yapmak önemlidir. Aksi halde tamir kaçınılmaz olacaktır. Genel olarak karşılaşılan ve çözümlenen problemler ekran değişimi, ekran kartı değişimi, ana kart ve chipset onarımı, pil değişimi, data kablosu değişimi, harrdisk onarımı (data kurtarma )

Mail:
info@komedya.com.tr

Tıklayın Arayın

Tel: +90 212 274 74 95

Adres:
Kuştepe Mah. İnönü Cad. 
Tomurcuk Sokak. Abide B2 Sitesi, Kat:4, D:38,
Şişli, İstanbul