Apple Teknik Servis Hizmeti

Apple Teknik Servis Hizmeti

Dünyanın önde gelen mobil yazılım üreticisi Apple, ürünlerinin yaşamış olduğu yazılımsal ve donanımsal sorunlarına karşı tüm müşterilerine teknik destek sunmaya devam ediyor. %100 orijinal yedek parça anlayışı doğrultusunda vermeye devam ettiği teknik destek çalışmalarını daima ilerletmeye devam ederek alanına hakim teknik çalışanlarıyla hizmetlerini yürütmektedir. Apple iPhone, Apple iPad ve Macbook ürünlerinin yazılım ve donanım olarak karşı karşıya kaldığı tüm sorunlarını çok kısa bir sürede çözüme kavuşturmaya devam ediyor. Ayrıca her anlamda nitelikli olarak yürüttüğü hizmetleriyle de kusursuz bir teknik destek ortaya koyarak apple teknik servis anlayışında çalışmalarını yürütmektedir.

Apple Teknik Servis Hizmetlerimiz

Teknik servis olarak belli başlı üyelerimize sunmaya devam ettiğimiz teknik hizmetlerimiz arasında şunlar gelmektedir:

  • -> Yazılımsal ve donanımsal Apple ürünlerinin bakım onarım ve tamiratı
  • -> Apple marka ürünlerin %100 yedek parça değişim garantisi
  • -> Sıvı teması ve ekran kırılmalarından kaynaklanan bakım onarım ve tamirat
  • -> Pil ve şarj sorunlarına ilişkin olarak yaşanan tüm sorunlar belli başlı donanımsal hizmetlerimiz arasında gelmektedir.

Bütünüyle bu hizmetlerimizde Apple teknik servis olarak daima müşteri odaklı çalışma ilkemizden bir an dahi taviz vermeksizin çalışmalar ortaya koyuyoruz. Yürütmekte olduğumuz bütün çalışmalarımızda sonuç odaklı bir esasla yaklaşım prensibi edinerek her anlamda kaliteden ödün vermeksizin, üst düzey profesyonellikte çalışmalar yürütmeye devam ediyoruz. Böylece alanına hakim profesyonel çalışmalar meydana getirerek 7/24 teknik hizmet sunuyoruz.

Mail:
info@komedya.com.tr

Tıklayın Arayın

Tel: +90 212 274 74 95

Adres:
Kuştepe Mah. İnönü Cad. 
Tomurcuk Sokak. Abide B2 Sitesi, Kat:4, D:38,
Şişli, İstanbul