Hakkımızda

Biz Kimiz?

Komedya Bilişim, ajanslar, medya kuruluşları, matbaalar, kobiler ve daha bir çok bilişim ürün ve hizmeti kullanıcısına hizmet sağlayan bir bilişim paydaşıdır.

Komedya Bilişim, müşterilerine bilişim sektörünün öncü firmalarının ürün ve hizmetlerini ulaştırır. 1992 yılında Apple Çözüm Ortağı ve Yetkili Teknik Servisi oldu. Apple markası ile bir çok başarıya imza atan Komedya Bilişim, “En iyi Başarı Ödülü” “En iyi Performans Ödülü” ve “En başarılı çözüm satıcısı” ödüllerine layık görüldü. 2007 yılında “HP Preferred Partner” oldu. HP markalı network ürünleri ve Server çözümleri ile bir çok kurumsal firmaya IT Danışmanlık hizmeti veren Komedya Bilişim bu alanda hizmetlerine devam etmektedir. 2008 yılında “HP Z Series Printer” kurulumu hizmeti veren tek firma oldu. HP Z Series Printerlar fotoğrafçılık sektörünün vazgeçilmez bir ürünüdür. Komedya Bilişim tarafından bu ürün için satış hizmeti ve eğitim hizmeti vermektedir. 2010 yılında video sektörünün öncü firması “Blackmagic Design” ın yetkili satıcısı oldu. 2012 yılında Adobe ürünlerinin “Sertifikalı Partner” i oldu.

komedya-hakkimizda

Ne yaparız?

Komedya Bilişim, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun bilişim ürününü sağlar.

Sağladığı ürün ya da hizmetin devam eden süreçlerini yakından takip eder, gerekli zamanlarda bakım ve revizyon hizmetlerini müşterilerine sunar.

 • Komedya Çözüm Sunar.
 • Komedya Satış Sonrası Hizmetlerde Proaktiftir.
 • Komedya İhtiyacınızı Belirler

Nasıl Yaparız?

 • Komedya Çözüm Sunar.
  Komedya Bilişim, tecrübeli ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz eder, onlara en uygun çözümü sunar.
 • Komedya Satış Sonrası Hizmetlerde Proaktiftir.
  Komedya Bilişim sunmuş olduğu hizmetlerde ortaya çıkabilecek olan en ufak aksaklıklarda dahi müşterisini iyi anlar ve müşterisinin sıkıntısını onun çözüm taleplerinden önce çözüme ulaştırmak için çalışır.
 • Komedya İhtiyacınızı Belirler.
  Komedya Bilişim, müşterilerini ihtiyaç fazlası bilişim ürünleri ile yormaz. Müşteri odaklı yaklaşımı ile size ihtiyacınızdan fazlasını satmakla zaman kaybetmez.
 • Komedya ihtiyacınızı belirler sizi ekstra masraflardan kurtarmayı hedefler.