En Ucuz Metro Ethernet

En Ucuz Metro Ethernet

en-ucuz-metro-ethernet

en-ucuz-metro-ethernet

Günümüzde işletmeler her alanda tasarruflu olmak istiyor. Dolayısıyla bir hizmet/ürün alacakken en ucuzunu arıyor. Bu gayet doğal. Biz de bu doğallığa en ucuz metro ethernet hizmetini sunarak destek vermek isteriz.

En Ucuz Metro Ethernet Bağlantısı

Ucuzunu bulmak zor, en ucuzunu bulmak daha zor. Bu yüzden sizlere uğraşıp arama derdinden kurtarmak istiyoruz. Metro ethernet hizmetinde size en uygun fiyatları sunuyoruz.

En ucuz metro ethernet bağlantısı dahi bütün gerekli kalite standartlarını sağlamaktadır. Bu standartlar taahhüt edilen hızın tam olarak verilmesi gibi en temel hizmettir. Ancak metro ethernet hizmeti bununla sınırlı değildir.
Örneğin sadece size özel bir müşteri temsilciniz olur ve sizin bir isteğiniz olduğunda direk olarak o müşteri temsilcisine bağlanırsınız. Operatör üstünde bağlanmak için dakikalarca beklemenize hiç gerek kalmaz.
Teknik destek hizmetleri çok çok daha hızlı olmaktadır ve metro ethernet ile özel ekiplerimiz ilgilenmektedir. Metro ethernet bağlantınızda bir arıza olduğunda ve siz bize bildirdiğinizde sizin için bir arıza kaydı oluşturulmaz. Çünkü arıza kaydı demek sıraya almak demektir. Sizi sıraya alıp sıranız gelince sizinle ilgilenme gibi bir durum yoktur. Hiç bir arıza kaydı oluşturmadan direk olarak müşteri temsilcimizle beraber sorunun çözüm işlemleri başlar. Zaten metro ethernet konusunda hizmet veren müşteri temsilcilerimiz özel olarak seçilmektedir ve bu alanda tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.

 

Metro Ethernet Fiyatları

Metro ethernet fiyatları hem lokasyonunuza göre hem de zamana göre değişebiliyor. O yüzden açık fiyat paylaşmak yanlış olur. Çünkü burada ortalama olarak vereceğimiz fiyatlar belki sizin lokasyonunuzda yarı fiyatına bile olabilir! Bunu öngöremeyiz. Bu yüzden fiyatları hemen öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. Ya da numaranızı bırakın, biz en hızlı şekilde dönüş yapalım!

Tıklayın Arayın +90 212 274 74 95

Metro Ethernet Nedir?

Kısaca tanımlamak gerekirse fiber optik altyapı kullanılarak kullanıcılara simetrik internet bağlantı hizmeti sunmaktır. Simetrik bağlantı indirme ve yükleme hızının eşit olduğu bağlantı çeşididir. Yani eğer 100 mbit/sn indirme hızınız varsa 100mbit/sn yükleme hızınız olur.
Bu hizmet orta ve büyük ölçekli işletmeler için büyük bir fırsattır ve muhakkak bulunması gereken bir hizmettir.

Hosting sağlayıcılarında, üniversitelerde, hastanelerde, orta ve büyük işletmelerde, kamu kuruluşlarında ve benzeri diğer tüm kuruluşlarda metro ethernet muhakkak bulunması gereken bir nimettir.