E-Dönüşüm Çözümleri

Devletimizin dijitalleşmeye ve dijital dönüşüme verdiği önem, teknolojinin kamu kurumlarında da kullanılmaya başlanması, e-dönüşümle beraber hız ve kontrolü oldukça kolaylaştırdı.

e-Faturae-Defter ve e-Arşiv gibi uygulamaların işletmedeki süreçlere sağladığı katma değer ile iş gücü, arşivleme ve kağıt fatura gönderim maliyetlerinde sağlanan tasarruftan çok daha ve çok daha önemli kazanımlar elde edilmeye başlandı.  Artık faturalar elektronik ortamda daha kısa zamanda hazırlanıyor ve daha hızlı şekilde ibraz edilebiliyor.  Bu avantaj hem rakiplerinize karşı sizi ön plana çıkarıyor, hem de müşterilerinizin isteklerine daha hızlı cevap vermenizi sağlıyor.

E-Dönüşüm Komedya E-Dönüşüm Komedya

Vergiye konu olan tüm kağıt belgelerin dijital ortama aktarılma çalışmaları hız kesmeden devam ederken, dijital dönüşümün örnekleri her geçen gün katlanarak artıyor.

e-Faturae-Defter, e-Arşiv ve e-İrsaliye gibi yeni mevzuatlara uygun ve çok yakında herkesin kullanmaya başlayacağı sistemleri erkenden edinerek hem ilerideki gereksiz masraflardan kurtulursunuz, hem de işlerinizi rahatça düzene koyabilirsiniz.

Size sadece resmi işlemler için destek sunmuyoruz. Aynı zamanda sunduğumuz kurumsal yönetim sistemi ile de işinizi yönetmek için kolaylaştırıcı araçlar da getiriyoruz. Bunlardan bazıları gelir-gider takip imkanı, müşteri bazlı alacak-verecek takip imkanı, müşterinin işinin hangi aşamada olduğu, müşteri için en son hangi işlemin yapıldığı, bundan sonra ne yapılacağı, sizin işletmenizin çalışanlarının gider takibi gibi her işletmenin ihtiyacı olan ve ufak da olsa belirli bir seviyeye gelmiş veya gelecek olan tüm işletmeler için neredeyse zorunlu özellikleri kullanımınıza sunuyoruz.

E-Dönüşüm çözümlerimizin tamamı sizin ihtiyacınıza göre belirlenmektedir. Sizin ihtiyacınız ne olursa olsun o ihtiyaçların elektronik ortamda karşılığını biliyor ve sizler için o karşılığı hizmetinize sunuyoruz.

Dünya üzerindeki her işi geliştirmek için öncelikle o işe ne girdi, ne çıktı, hangi ürün, hizmet daha fazla kâr ettiriyor, hangisi daha az ettiriyor gibi bilgilerin hepsini hızlıca gözden geçirmeniz ve bu verileri analiz ederek iş planınızı oluşturmanız gerekir. Bunun için sağlam bir altyapı, kurumsal yönetim sistemine ihtiyacınız vardır. İşte e-dönüşüm ile beraber size bu kurumsal yönetim imkanını getiriyor ve size müthiş fırsatlar sunuyoruz.

E-dönüşümün işletmenize sağlayacağı faydalar saymakla bitmez. Şimdi siz de e-dönüşüm rüzgarını yakalayın, kârlı çıkın!

Mail:
info@komedya.com.tr

Tıklayın Arayın

Tel: +90 212 274 74 95

Adres:
Kuştepe Mah. İnönü Cad. 
Tomurcuk Sokak. Abide B2 Sitesi, Kat:4, D:38,
Şişli, İstanbul

 

e-Fatura Nedir?

e-Fatura, önceden tanımlanmış kullanıcıların UBL-TR standardında ve elektronik belge olarak düzenledikleri faturaların, belirlenen veri aktarım protokolü aracılığı ile gönderen taraftan alıcı tarafa iletimini sağlayan mesajlaşma alt yapısıdır.

e-Arşiv Nedir?

e-Arşiv, Vergi Usul Kanunu uyarınca kağıt ortamında düzenlenmek, muhafaza ve ibraz edilmek zorunluluğu bulunan faturanın; 433 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliğinde yer alan şartlara uygun olarak elektronik ortamda düzenlenmesi ve ikinci nüshasının elektronik ortamda muhafaza ve ibraz edilmesine imkan sağlayan uygulamadır. e- Fatura kapsamı dışında kalan firma ve tüketicilere kesilen faturaların da elektronik ortamda düzenlenmelerine ve ikinci nüshasının elektronik olarak muhafaza ve ibraz edilmesine olanak sağlamaktadır.

e-İrsaliye Nedir?

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından 01.01.2018 itibariyle isteğe bağlı olarak uygulamaya geçirilecek olan e-İrsaliye, kağıt ortamdaki “Sevk İrsaliyesi” ile aynı hukuki niteliklere sahip dijital irsaliye belgesidir. Ticari hayatımızda “Sevk İrsaliyesi” ve “Taşıma İrsaliyesi” en yaygın kullanılan irsaliye türleridir. İlk etapta sadece “Sevk İrsaliye” belgesi e-İrsaliye kapsamına dahil edilmiştir.

Bu Çözümlerin Adresi Komedya Bilişim

Komedya Bilişim olarak çözüm sunmaya devam ediyoruz ve e-dönüşüm konusunda da müşterilerimizi yalnız bırakmıyoruz. E-dönüşümde sizi adım adım ve başarılı bir şekilde, belge ve işlem kaybı olmadan, gerekli eğitimleri de vererek dijital ortama geçmenizi, işletmenizi tek ekrandan yönetmenizi ve sizin müşterilerinizle daha sağlıklı ilişkiler kurabilmenizi sağlamayı hedefliyoruz.

E-dönüşümün ardından işletmenizdeki tüm resmi ve zorunlu işlemleri dijitalde yapabilecek ve pek çok masraftan ve iş yükünden kurtulmuş olacaksınız.

Bu fırsatlardan faydalanmak için şimdi iletişime geçebilirsiniz.