Apple Teknik Servis

Apple Teknik Servis

Apple Teknik Servis

Apple Teknik Servis

Apple teknik servis hizmetleri yeri geldiği zaman size çok zahmet çektirebilir. Hem başarılı ve güvenilir bir teknik servis bulmanın zorluğu, hem de uygun fiyat avantajını her teknik servis sunmaz. Ancak Komedya Bilişim ile hem güvenilir Apple teknik servis hizmetini hem de uygun fiyat avantajını yakalayabilirsiniz.
Yılların verdiği deneyimle sizlere hizmet veren Komedya Bilişim bilhassa Apple teknik servis konusunda alanında bir marka olmuştur. Bize telefon numaramızı arayarak ulaşabilir veya numaranızı bize bırakabilirsiniz. Numaranızı bıraktığınız takdirde size en hızlı şekilde ulaşıp sorununuza en hızlı şekilde çözüm üreteceğimizden emin olabilirsiniz.

Tıklayın Arayın +90 212 274 74 95

Apple Teknik Servis Hizmetini Nasıl Veriyoruz?

Hizmetimizi verirken ilk dikkat ettiğimiz husus cihazınızın titizlikle tamir edilmesi oluyor. Cihazınızın sorununu çözerken başka hiç bir yerde çizik, vurma, kırılma gerçekleştirmiyoruz. Bu konuda bize güvenebilirsiniz.
Bu titizliğimizin yanı sıra sorununuzun çözümünü kesin bir şekilde sağlıyoruz. Aynı sorun tekrar etmeyecek şekilde size teslim ediyoruz.
Sektörde yılların bize vermiş olduğu tecrübe ile sorunlarınızı hızlı bir şekilde anlıyor, cihazınızın tamirini gayet hızlı şekilde yapıp size teslim ediyoruz.
Tüm bunların yanı sıra size uygun fiyat garantisi de veriyoruz.

Apple resmi sitesinde bahsettiği gibi, aldığınız ürün ve hizmet konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle orijinalmiş gibi sahte parça satan işletmelerden bahsediyor Apple ve ekliyor; “Bunlara dikkat edin ve sadece güvenilir Apple teknik servislerine itibar edin.

Apple Ürünleri ve Teknik Servis İhtiyaçları Hakkında

Günümüzde teknolojik cihazlar hayatlarımızın vazgeçilmezi konumuna gelmiştir. Her gelen kolaylıkla birlikte maalesef sorunlar da meydana gelmektedir. Teknoloji ilerledikçe zamanla ortaya çeşitli aksaklıklar da çıkmaktadır. Teknolojik cihazlar deyince akla ilk olarak telefonlar, tabletler, bilgisayarlar vb. cihazlar gelmektedir. Her sene birkaç kere soluğu cihazlarımızın bakımı veya tamiri için teknik serviste alıyoruz. Servis kalitesi bir ürünü satın alma kararımızı bile etkileyen bir konumdadır. Apple Teknik Servis de bunların başında gelmektedir

Servis hizmeti, garantili hizmet anlayışını en iyi veren markalardan biri de Apple’dır. Apple garanti süresi bilindiği gibi 2 yıldır. Apple cihazının kalan garanti süresini arkasında yazan IMEI numarasıyla resmi sitesinden sorgulayabilirsiniz.

2 yıl boyunda Apple size %100 müşteri memnuniyeti sağlayan bir servis hizmeti verecektir. 2 yıl sonunda ise cihazınız arıza yaptığınızda farklı Apple yetkili servisine başvurmak durumunda kalırsınız.

Cihazlarınız için en güvenli, hızlı ve kalitesi apple teknik servisi için Komedya Bilişim‘e başvurabilirsiniz. Aklınızda herhangi bir şüphe duygusu taşımadan güvenebileceğiniz Komedya Bilişim cihazınızı en iyi şekilde tamir eder, ardından size teslim eder.

Apple Servis Hizmeti Hakkında

Apple ürünlerinin tercih edilme nedenleri arasında stabil, sağlam ve kaliteli olması yer almaktadır. iPhone, iPad, Macbook gibi Apple ürünleri dünya çapında en çok rağbet gören ürünler arasındadır. Bu ürünler içinde de en sık gördüğümüz ürün iPhone’dur. Her yeni modeli dünya çapında ses getirerek yayınlanmaktadır. Otobüste, metroda, okullarda, 7’den 70’e çoğu kişinin elinde iPhone görebilirsiniz. Dolayısıyla en çok ihtiyaç duyulan alan da iPhone servisi, iPhone tamiri gibi hizmetlerdir.

iPhone teknik servisinden istenen ilk şey hızlı olunmasıdır. Komedya Bilişim de size iPhone tamir hizmetini en hızlı şekilde vermektedir.

iPhone cihazları Apple teknik servise ekran çatlaması ve kırılması, yazılımsal problemler, tuş bozuklukları, ses bozuklukları, şarj giriş yeri bozulması gibi birçok nedenden gidebilir. Komedya Bilişim Apple ürünleri hakkında kapsamlı Apple teknik servis hizmeti vermektedir.

En İyi Apple Teknik Servis

Apple teknik servis hizmetimizi verirken her zaman en iyisi olmaya gayret ediyoruz. Piyasada en iyi apple teknik servis olarak bilinmek ve güvenilmek bizim için büyük bir gurur kaynağıdır.
Bu ünvanın değeri için var gücümüzle çalışıyor, size en kaliteli, en uygun ve en iyi apple teknik servis hizmetini sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

En iyi Apple teknik servis ünvanını dağıtmak kolay iş değil. Apple support kısmında bahsettiği gibi, tamir işi gerçekten titizlik ve özen istiyor. Öyle kolayca yapılan bir iş değil ve bu konuda bize güvenebileceğinizden emin olabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz?

Telefon, bilgisayar, tablet gibi tüm teknolojik cihazların tamir hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Apple ürünleri hakkında tecrübemiz ile iPhone tamiri, iPhone ekran değişimi, Macbook tamiri, iPad tamiri gibi geniş yelpazede hizmetler vermekteyiz.

Kısaca Komedya Bilişim tüm “Apple Ürünleri Teknik Servis Hizmeti”ni vermektedir.

Apple Tamiri ve Diğer Servis Hizmetlerini Yaparken Nelere Dikkat Ediyoruz?

  • Güvenilir

Bir teknik servisten beklenen en önemli şey güvenilir olmasıdır. Komedya Bilişim’e cihazlarınızı gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. Cihazınız teslim edildiği parça orijinalliği ile geri verilecektir.
Güven konusunda direk Apple ile iletişime geçebilirsiniz. Apple iletişim sayfası aracılığıyla Koskoca Apple diye düşündüğünüz firma artık bir kaç tık uzağınızda oluyor. Teknoloji çok güzel 🙂

  • Hızlı Teknik Servis

Yavaş Apple teknik servisi en can sıkıcı işlerden biri olabilir. Zaten teknolojiye bağlı olduğumuz şu çağda bir de bitmek bilmeyen servis hizmeti insanı çileden çıkabilir. Komedya Bilişim hızlı bir şekilde servis hizmeti vermektedir.

  • Optimum Ücretlendirme

Beklenmedik servis ücretleri ceplerimizi biraz sıkıntıya sokabilir. Komedya Bİlişim’de yaptığımız işin tam karşılığı istenmektedir. Dolayısıyla sürpriz bir ücretlendirme ile karşılaşmazsınız. iPhone servis ücreti gibi konularda kafanıza takılan tüm soruları bize sorabilirsiniz.

  • Garantili

Apple ürünleri tamirini firmamız garantili şekilde yapmaktadır. Çünkü yaptığımız işe güveniyoruz. Daha sonrasında bir problemle karşılaşırsanız, memnuniyetle tekrar ofisimize bekleriz.

  • Müşteri Memnuniyeti

En önemsediğimiz konulardan biri de müşteri memnuniyetidir. Her müşterinin sıkıntısını ayrı ayrı dinleyip cihaz tamirini kullanıcıyı tatmin edecek şekilde gerçekleştiriyoruz.

Mail:
info@komedya.com.tr

Tıklayın Arayın

Tel: +90 212 274 74 95

Adres:
Kuştepe Mah. İnönü Cad. 
Tomurcuk Sokak. Abide B2 Sitesi, Kat:4, D:38,
Şişli, İstanbul