Apple Servis

Apple Servis

apple-servis

apple-servis

Apple servis konusunda kendisini kalitesiyle ispatlamış olan Komeyda Bilişim 1992 yılından itibaren elektronik teknik servis işlerini başarıyla yapıyor. Apple, Türkiye pazarına girdiği günden beridir de İstanbul’daki teknik servis hizmetlerinde önde gelen bir marka olmaya devam ediyor. Apple servis konusunda ihtiyacınız olan her türlü desteği bizi arayarak alabilir veya telefon numaranızı bize bırakabilirsiniz. Size en hızlı şekilde geri dönüş yapıp sorununuzu en hızlı şekilde çözeceğimizden emin olabilirsiniz.

Tıklayın Arayın +90 212 274 74 95

Apple Ürünleri

Apple ürünleri, farklı tasarımları ve rakiplerine göre özgün özellikleri ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmış olan ürünler olarak nitelendirilmektedir. Bu durum, teknoloji alanında kendini kanıtlamış olan kişilerce de kabul edilir. Apple, her ne kadar sağlam nitelikleri ile dikkat çeken ürünler ortaya koymuş olsa da, zamanın yıpratıcılığından, bu ürünlerde nasibini almakta ve çeşitli arıza ve aksaklık durumlarının yaşanması sonucu ile karşılaşılmaktadır. Garanti dışı durumlarda bu arızaların giderilmesi işlemini sizin adınıza yerine getiren Komedya Apple servis, alanında en kalitelisi olma iddiası ile çalışmalarını sürdürmektedir. Sizlerin ihtiyacı olan bu tür tamir ve bakım işlerinde Apple servis hizmeti sunan bu firma, bu işlemi en kaliteli ve orijinal nitelikli parça kullanımları ile gerçekleştirmekte ve garantili olarak sizlere sunmaya özen göstermektedir.

Apple Servis Hizmeti İle Nitelikli Tamir ve Bakım İşlemi

Apple markasının ürünleri, diğer markaların ürünlerine göre yedek parça ve aksesuarlarının kolay bulunamaması özelliği ile dikkat çekmektedir. Bu durumda, piyasada orijinal olmayan birçok parça ile tamir işlemi gerçekleştirilmesi sonucu, kullanıcıların bu tamir işlemlerinden sonra, telefondan eski verimi alamamaları durumu ile karşılaşmalarına sebep olmaktadır. Bunun önüne geçmek için sizlere hizmetler geliştiren bu firma, herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmanızın önüne geçmek için garantili servis hizmeti anlayışını sizler için benimsemiştir.

Dışarıda yaptırdığınız onarım faaliyetlerinin, niteliksizliğini görerek sizlere, markanın standartlarına yakın bir Apple servis hizmetini sunmak için çalışmaktadır. Verdiğimiz bu hizmeti, araçların yetkili servisler ve özel servislerinde yapılan bakım ve tamir işlemleri benzetmek mümkündür. Yetkili servisler ve özel servisler de yapılan işlemler, kullanılan parçalar ve ustaların nitelikleri neredeyse aynıdır. Fakat, yetkili servislerde bu işlemleri özel servislere göre daha pahalı olduğu bilinmektedir. Bu yönü ile Komedya Bilişim, Apple ürünlerinin teknik servisi konumunda yer almakta ve sizlere hizmetlerini bu doğrultuda sunmaktadır.

Apple Servis Hizmeti İle Kaliteli İşçilik ve Parça Kullanımı

Ürünlerinin kalitesi ile dikkat çeken Apple, bu konuda çitayı her geçen gün bir üst seviyeye çıkarmayı başarmaktadır. Bu çıta yükselişi, firmanın ürün satışlarında da kendini göstermekte ve tercih edilme oranını da yükseltmektedir. Bu durumun devam ettirilmesi için belirli dönemlerde bu ürünlerin belirli bakımlarının, tamir işlemlerinin ve parça değişimlerinin yaptırılması gerekliliği vardır. Bu gerekliliğe cevaben ülkemizde yaptığı işin niteliği ile sayılı firma arasına girerek Komedya Bilişim, büyük bir başarı göstermiştir. Her türlü Apple ürününe özel kaliteli servis hizmetini sizler için sunmaktadır. Sunulan bu Apple servis hizmeti ile sizlerin, bu konudaki sıkıntıları, en kaliteli işçilik ve kaliteli parça değişim işlemleri ile giderilmektedir.

Sizler de Apple ürünlerini uzun süre kullanmak için sizlere firma aracılığı ile sunulan; nitelikli ustalık ve kaliteli parça özelliklerini içine alan Apple Teknik Servis hizmetini vakit kaybetmeden almaya başlayabilirsiniz.

Mail:
info@komedya.com.tr

Tıklayın Arayın

Tel: +90 212 274 74 95

Adres:
Kuştepe Mah. İnönü Cad. 
Tomurcuk Sokak. Abide B2 Sitesi, Kat:4, D:38,
Şişli, İstanbul